Süt Yemleri

SÜT18

Sağmal süt ineklerinde tüm laktasyon dönemi boyunca kullanılır. Dengeli enerji ve protein içeriğiyle süt miktarının ve kalitesinin artmasına yardımcı olur. Verimli sürü oluşumuna ve döl veriminin artmasına katkı sağlar.

 

SÜT19

Orta ve yüksek süt verimli ineklerin beslenmesinde kullanılabilir.Dengeli enerji ve protein içeriğiyle süt miktarının ve kalitesinin artmasına yardımcı olur. Verimli sürü oluşumuna ve döl veriminin artmasına katkı sağlar.

 

SÜT20

Orta ve yüksek düzeyde süt verimine sahip inekler için sağım dönemi boyunca enerji, protein, vitamin-mineral ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. İçerdiği yüksek sindirilebilir enerji ve protein sayesinde hayvanda sağım dönemi boyunca oluşabilecek metabolik hastalıkların önlenmesine yardımcı olarak kazanç sağlar.

 

SÜT21

Yüksek süt verimine sahip inekler için sağım dönemi boyunca ;Protein enerji, mineral madde ve vitamin ihtiyacının tamamını karşılamak üzere hazırlanmış bir yemdir.

 

SÜT23

Erken laktasyon ve yüksek verimli sağmal inekler için sağım dönemi boyunca ;Protein enerji, mineral madde ve vitamin ihtiyacının tamamını karşılamak üzere hazırlanmış özel bir yemdir.

Süt 18 Yemi
Süt 19 Yemi
Süt 20 Yemi
Süt 21 Yemi
Süt 23 Yemi